edhakkimizda.png

ED PERİYODİK

1990 yılında köklü bir geçmişe sahip olan ORSEZ SINAİ TIBBİ GAZLAR VE KİMYEVİ MADDELER TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'nin iştiraki olarak 2022 yılında Bursa'da kurulan firmamız, sektördeki deneyim ve uzmanlığın birleşimiyle ortaya çıkmıştır. ORSEZ'in mirasını ve tecrübesini taşıyan firmamız, Bursa'nın sanayi potansiyelinden güç alarak faaliyetlerine başlamıştır. Bu süreçte, sektördeki yenilikleri takip ederek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak başarılı bir şekilde ilerlemekteyiz.

Sinai ve Tıbbi Gazlar,Yangın Güvenlik Sistemleri ve Endüstriyel Otomatik Kapı sektörlerinde ürettiği ürünlerin sağlıklı ve güvenli çalışması için yıllardır ilgili mevzuat ve standartlar çerçevesinde gerçekleştirdiği test, muayene ve kontrolleri başarıyla sürdüren grup şirketlerimizin sahip olduğu tüm deneyim, bilgi birikimi, sektörel tecrübeleri ve nitelikli çözümlerini, ‘’İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü’’ mevzuatında yer alan tüm iş ekipmanlarının kontrollerine de aktarmak isteyen firmamız, uzman kadrosuyla bağımsız ve tarafsız bir işkolu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

ED PERİYODİK KONTROL VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., tüm test, muayene, kontrol ve ölçüm faaliyetlerinde kurucusu olan tüzel kişilik ve ortakları dahil olmak üzere; hiçbir kişi ya da kurumun baskısı altında kalmadan, objektif, mesleki ve etik değerlere bağlı, bilimsel gerçeklikler ışığında, her türlü ticari ve mali baskılardan uzak faaliyetlerini ve karar verme süreçlerini işleteceğini beyan ve taahhüt eder.